Společnost NanoZone - BEZPEČNÉ HYHIENICKÉ TECHNOLOGIE

Společnost NanoZone začala intenzivně rozvíjet spolupráci s mnoha oborovými výzkumnými autoritami v ČR a na Slovensku, zahájila vlastní aplikační výzkum, realizovala první aplikace nano materiálu TiZonic.

Společnost NanoZone byla založena v roce 2014.

Výzkum a vývoj

Společnost NanoZone začala intenzivně rozvíjet spolupráci s mnoha oborovými výzkumnými autoritami v ČR a na Slovensku, zahájila vlastní aplikační výzkum, realizovala první aplikace nano materiálu TiZonic.Vzhledem k chybějící legislativě a prudkému vývoji v segmentu nano materiálů byla společnost NanoZone nucena zahájit vlastní výzkumné iniciativy.

Během roku 2015 jsme úspěšně realizovali aplikace TiZonic v mnoha zařízeních, interiérech, ale také na exteriéry

Certifikáty

Japonci jako první na světě vypracovali a do praxe zavedli systém, umožňující hodnocení nano materiálů a vydávání certifikátů. Tento systém dává jednoznačnou odpověď na to, co jsou vize a co je realita. Díky tomu se také v Japonsku začala fotokatalýza seriózně využívat v komerčních aplikacích.

Bezpečnost, ochrana zdraví a životního prostředí

Společnost NanoZone s.r.o. se zabývá poskytováním služeb, souvisejících s využitím nejnovějších nano materiálů pro zdraví a bezpečí lidí, zvířat i živočichů, na ochranu životního prostředí. Námi využívané nano materiály patří mezi nejvyspělejší materiály svého druhu na světě a splňují ta nejpřísnější kritéria pro bezpečnost, jedná se o naprosto ekologický materiál.