Historie

Společnost NanoZone byla založena v roce 2014. Jejímu založení předcházela čtyřletá aktivní činnost v segmentu nano technologických materiálů a jejich aplikací, získávání zkušeností a poznatků v tomto perspektivním oboru.

V roce 2014 jsme navázali přímou komunikaci s předním japonským výrobcem vyspělého fotoaktivního nano materiálu na bázi titanu. Po mnohaměsíční komunikaci a jednáních o vstupu této prestižní firmy na trhy EU jsme navázali přímou obchodní spolupráci a začaly přípravy na otevření centra pro ČR a Slovensko.

Na konci roku 2014 se společnost NanoZone stala po splnění všech kritérií pro členství oficiálním členem skupiny nanoYo GROUP se sídlem v Ósace a získala pozici výhradního zástupce pro ČR a Slovensko.

Tato spolupráce byla stvrzena podpisem smlouvy o spolupráci a získání mezinárodního certifikátu pro zastupování skupiny nanoYo GROUP.

Delegace z Japonska v čele s prezidentem společnosti nanoYo Mr. Takamatsu Masayuki navštívila naši zemi v prosinci 2014 a došlo k podpisu smlouvy o obchodním zastupování a udělení certifikátu. Viz. foto.

Tímto jsme se stali držiteli mnoha mezinárodních certifikátů a protokolů, kterými disponují všichni členové nanoYo GROUP. Naši spolupracovníci byli proškoleni a vzděláni přímo japonskými partnery a kolegy a tím získali nejvyšší možnou odbornou způsobilost pro profesionální poskytování služeb, souvisejících s odbornými aplikacemi nano materiálu TiZonic.

V roce 2016 jsme uzavřeli se společností nanoYo smlouvu, která ustanovuje NanoZone do pozice výhradního importéra nanoYo do zemí EU a Ruska. Tato smlouva se vztahuje i na nové, související produkty, které budeme dovážet pro následnou distribuci.


Vize

Na trhu se prosazujeme díky technologickému náskoku. Náš produkt i naše služby obsahují unikátní vlastnosti, které u možné konkurence zákazník nenajde.

Díky našemu zaměření na pokrok a díky tomu, že pracujeme s nejvyspělejším nano materiálem, jehož kolébkou je země technologií – Japonsko, chceme se stát nejdůvěryhodnější nano technologickou značkou v Evropě.

Naše vize jsou naprosto v souladu s vizemi celé naší skupiny. Chceme být lídrem na trhu, chceme být úspěšní.

Chceme být pevnou součástí celosvětové skupiny, která poskytuje jedinečná řešení související s novými prvky pasivní ochrany, které mají reálný vliv na kvalitu a hygienu prostředí.

Chceme plně uspokojovat potřeby našich zákazníků, poskytovat služby nejlepší kvality.